Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Yağmur Korumalı Panjurlu Pergola Kemirgen Korumalı PVDF Kaplama
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montaj |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Motorlu İşletim ve Anodik Oksidasyonlu Duvar Montajı Çıkabilir Çatı Pergola
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Bioclimatica Motorlu Dış Mekan Alüminyum Pergola Tente Suya Dayanıklı Ev Bahçe
| Öğe: | Pergola kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz, siyah gery, özelleştirilmiş Alüminyum Pergola |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Su geçirmez Bahçe Tasarımı Alüminyum Pergola İç ve Dış Alanlar için
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Duvara monte edilmiş veya bağımsız olarak ayakta kalmak için özel olarak çekilebilir çatı pergola motorlu operasyon
| Operasyon: | Motorlu |
|---|---|
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
| Renk: | özel |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Biyoklimatik Su Geçirmez Çıkarılabilir Geri Çekilebilir Gölge Kumaş Çatı
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Anodik oksidasyon ve PVC yelken bitirme ile duvara monte edilmiş veya serbest duran geri çekilebilir çatı pergola
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
|---|---|
| Renk: | özel |
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
| Tasarım: | Duvara Monte veya bağımsız |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
Çekilebilir Çatı Pergola, Çabasız Çalışma ve Maksimum Dayanıklılık için Motorlu
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | özel |
Alüminyum Yuvarlak Çubuk Duvar Montajlı / Bağımsız Montaj Alüminyum Pergola ile Uyumlu
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
PVC Konut Biyoklimatik Geri Çekilebilir Açık Çatı
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


