Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Bıçak 260mm Panjurlu Pergola Sistem Serbest Tasarım Witn Panjur Alüminyum Ayarlanabilir
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir çatı pergola sistemi ücretsiz tasarım ile panjur |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
260mm Yağmur Geçirmez Toz Boya Panjurlu Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım montaj yapısı |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
Panjurlu Eloksal Oksidasyon 260mm Bıçak Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım serbest duran |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
Özel Renkli Panjurlu Pergola Dış Mekan Teras Örtüsü Eloksal Oksidasyon
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
260mm Bıçak Ayarlanabilir Panjur Çatı Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Dış Cephe Örtüsü Ayarlanabilir Panjurlu Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Uzaktan Kumandalı LED 10x12 Su Geçirmez Motorlu Pergola Alüminyum Çatı
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Akıllıca Yapılmış Motorlu Suya Karşı Alüminyum Pergola Modern Dış Evler İçin
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Tente Bioclimatica Motorlu Alüminyum Pergola Su Geçirmez Açık Bahçe
| Öğe: | Bahçe Pergola kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz, siyah motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Dış Mekan 265mm Aerofoil Güneş Alüminyum Panjurlu Pergola Çatı Kanopisi
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


