Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Motorlu Açılır Çatı Pergola Tente Bahçe Binası Su Geçirmez Veranda
| İsim: | geri çekilebilir pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı pergola tente |
| kumaş: | polyester 850g/s.qm geri çekilebilir pergola |
| Yelken malzemesi: | PVC pergola tente |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Biyoklimatik Motorlu Alüminyum Pergola Panjurlu 10" X 12" Dış Mekan Stor Perdeli
| öğe: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; customized özelleştirilmiş |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Gazebo |
4x4 Motorlu Alüminyum Açık Pergola, Taraflı Veranda Panjurlu Bahçe Pergola
| Öğe: | panjurlu çatılı pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | kenarlı pergola |
Yanları Siyah Panjurlu Çatı Bahçe Pergola ile Açık Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | panjurlu çatı pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | pergolalar siyah |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | panjurlu pergola |
Motorlu Alüminyum Dış Mekan Pergola Bioclimatica Gölge Suya Dayanıklı Ev Tasarımı
| Ürün Öğesi: | Pergola kemeri, bahçe binası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | beyaz, siyah gery, özelleştirilmiş |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
10' × 10' Ayarlanabilir Hardtop Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Veranda Güneşlik Barınağı
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah, özelleştirilmiş Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Dış Mekan Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 10' × 10' özelleştirilmiş Manuel Panjurlu Pergola |
Su geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Bıçağı 260mm Toz Boya Kararlı
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Dış Çatı, Otomatik Pergola Çatı Motorlu
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Anodik Oksidasyon Geri Çekilebilir Çatı Pergola Otomatik Yağmur Geçirmez PVC Dayanıklı
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |


