Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Perdeli Elektrikli Açılır Panjurlu Çatı Sistemleri Pvc Pergola Kitleri
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | PVC |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Özel 200mm Bıçak Ayarlanabilir Motorlu Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Suya Dayanıklı Motorlu Pergola Sistemleri Şiddetli Yağmur İçin Louvre Çatı Pergolası
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Bahçe için 4x3m Suya Dayanıklı Manuel Panjurlu Pergola Alüminyum Açık Gazebo
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*3 M, özelleştirilmiş boyut desteği |
3x6m Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Açık Suya Dayanıklı Bahçe Binası Gazebo
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah , Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3x3m, 3x6m özelleştirilmiş boyut |
Bahçe Motorlu Alüminyum Pergola Aksesuarları Dış Mekan Veranda Panjurları
| öğe: | pergola aksesuarları |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Açık Stor Perdeli 3X5 4x4 Gri Motorlu Alüminyum Pergola Bahçe Binası
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;;3x5 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Zip Ekran Panjurlu 10 "X 10" Açık Patio Çatı Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 Motorlu Alüminyum Pergola |
| Renk: | Grey ; Gri ; white ; beyaz ; Black ; Siyah ; customized |
| Boyut: | 10' × 10' alüminyum pergola |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Sunc Outdoor Su Geçirmez Motorlu Pergola Sistemleri Alüminyum Ekstrüde
| Kalem: | Dış Mekan Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montajlı Pergola |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Zip Ekranlı Motorlu Bahçe Açık Alüminyum Pergola Kemirgen Koruması
| Öğe: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |


