Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Duvara Taşınır mı Ya Daşınmaz mı Seçim Sizindir
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
|---|---|
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
Bahçe 2.0mm Motorlu Suya Dayanıklı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Toz Boyalı 2.0mm Motorlu Louvre Çatı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
3x4m Motorlu Alüminyum Panjurlu Çatı Led Işık Kemirgen Korumalı Yüzme Havuzu
| Öğe: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Alüminyum Alaşımlı Geri Çekilebilir Tente Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Su Geçirmez Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Alüminyum Bahçe Gazebo 4x4m
| Pergola Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Pergola Malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı alüminyum Pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz,siyah,gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Güneşlik Duvara Monte Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M, özelleştirilmiş boyut |
Büyük ölçekli proje inşaatı Alüminyum Alaşımlı Geri Çekilebilir Panjurlu Çatı Sistemleri Aeroscreen Dekorasyon
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| ad: | Aeroscreen alüminyum alaşımlı açılır kapanır panjurlu çatı sistemi mimari cephe uygulaması |
Alüminyum Alaşımlı Panjurlu Veranda Çatı Sistemi 1.0 - 3.0mm Kalınlık Dikey / Yatay Kurulum
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| ad: | Aeroscreen alüminyum alaşımlı açılır kapanır panjurlu çatı sistemi mimari cephe uygulaması |
PVDF Kaplama Çalıştırılabilir Panjur Çatı Sistemi Alüminyum Alaşımlı Konut Kamu
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
Dış Tavan Panjur Güneşlik Sistemleri 1000 - 6000mm Bıçak Açıklıklı Motorlu Kontrol
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |


