Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Alüminyum Çerçeve PVC Yelken Açılır Çatı Pergola Uzaktan Kumanda
| ad: | Yüksek Mukavemetli Biyoklimatik Motorlu Alüminyum Geri Çekilebilir PVC Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | Polyester 850g/m² |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
LED Işık ile Suya Dayanıklı PVC Kumaş Geri Çekilebilir Çatı Pergola
| İsim: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Motorlu Tente Pvc Yelken Açılır Çatı Pergola Yağmur Koruması
| İsim: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
App Control Güneşlik Geri Çekilebilir Çatı Pergola Su Geçirmez
| İsim: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Restoran Balkon için Konut PVC Kumaş Alüminyum Panjurlu Pergola
| İsim: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
Kurulum Özgür duruşlu veya duvara monte edilebilir ayarlanabilir pergola PVC yelken bitirme ile
| Operasyon: | Motorlu |
|---|---|
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Bağlantısız 150mm Bıçaklı Alüminyum Panjurlu Geri Çekilebilir Veranda Çatı
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
PVC Yelken Güneşlik Geri Çekilebilir Tente Pergola Hava Koşullarına Dayanıklı
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Bahçe Tasarımı Motorlu Alüminyum Pergola Duvar Montajlı / Bağımsız
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
Biyoklimatik Alüminyum PVC Açılır Çatı Sistemleri Yağmur Koruması
| isim: | Su geçirmez PVC Geri Çekilebilir Pergola |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


