Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Özelleştirilebilir Dış Gölge Alüminyum Alaşım Düzenlenebilir Çatı Pergola
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
|---|---|
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Tasarım: | Duvara Monte veya bağımsız |
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
Açık yüzme havuzu su geçirmez güneş şeması özel alüminyum alaşım pergola
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Sun Shade Ziptrack Jaluzi ile Veranda Açık Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergola Gazebo
| öğe: | pergola alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 10'; özelleştirilmiş |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
9x9 9x12 Bahçe Alüminyum Motorlu Pergola Dış Mekan Led Işık Kemirgen Korumalı
| Öğe: | Pergola kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Binası İçin Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Suya Dayanıklı
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gery, Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı |
| Boy: | 10' × 10' Manuel Panjurlu Pergola |
Panjurlu RGB Işık Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola 4X6m
| öğe: | alüminyum pergola açık |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | 4X6m; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Kolay Montaj Çekilebilir Çatı Pergola Motorlu İşletim ve LED Işık Şeritleri ile Alüminyum Alaşımdan Yapılmış
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Renk: | özel |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
Alüminyum alaşım genişletilebilir gölge pergola yağmur geçirmez işlevi ve çerçeve malzemesi ile
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
|---|---|
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
| Operasyon: | Motorlu |
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
Uzaktan Kumandalı Açılır Tavan Pergola Alüminyum Güneşlik Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
PVC Yelkenli Tente Açılır Çatı Pergola Alüminyum Tente Pergola
| İsim: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


