Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Açık Bioclimatica Motorlu Alüminyum Pergola Gölge Suya Dayanıklı Bahçe Evi
| Öğe: | Pergola kemeri, bahçe binası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz, siyah gery |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Özelleştirilebilir Açık Bahçeler Beyaz Renk Alüminyum Pergolas DIY Bahçe Tasarımı
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
850gsm PVC Gazebo Dış Mekan Kumaş Geri Çekilebilir Çatı Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Motorlu Alüminyum Pergola Dışarıdaki Rahatlık için Gri
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
Özel Çekilebilir Pergola, mükemmel dış mekanınızı yaratın.
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Tasarım: | Duvara Monte veya bağımsız |
| Operasyon: | Motorlu |
| Renk: | özel |
Özelleştirilmiş Geri Çekilebilir Çatı Pergola Alüminyum Alaşımlı 260mm Anodik Oksidasyon
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Katlanabilir çatımızla çok yönlü açık hava alanı, geri çekilebilir pergola ve LED ışığı
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
Bahçe Binası İçin Led Işık Motorlu Alüminyum Pergola Kemirgen Kanıtı
| Kalem: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Dış bahçe tasarımı için özel Gri Siyah Alüminyum Pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Alüminyum Çekici Pergola Bahçe Tasarımı Ürün Ürün Alüminyum Pergola
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |


