Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
PVC Yelkenli Tente Açılır Çatı Pergola Alüminyum Tente Pergola
| İsim: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Bahçe Alüminyum Alaşımlı Geri Çekilebilir Çatı Pergola Güneş Koruması
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Bahçe ve yüzme havuzu alanı için su geçirmez rüzgar geçirmez alüminyum geri çekilebilir pergola
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Akıllı Alüminyum Perforated Panel / Alüminyum Çekici Pergola
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Özel Pergola Rengi 3x3m Boyutunda Alüminyum Çekici Pergola
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
RGB Işık Sürgülü Cam Kapılı Açık Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | siyah ; beyaz ; gery; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;custo |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
5m X 3m Açık Motorlu Alüminyum Pergola Veranda Çatı Örtüsü Su Geçirmez Bahçe Gazebo
| Öğe: | panjurlu pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |
Ziptrack Panjurlu Bahçe Binası Motorlu Alüminyum Pergola
| Kalem: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| ticari alıcı: | Restoranlar, Oteller, Bakkallar ve Fabrika |
LED Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Uzaktan Kumandalı Gazebo Alüminyum Alaşımlı
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | LED Yağmur Geçirmez PVC geri çekilebilir çatı pergola uzaktan kumandalı gazebo |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
Ayarlanabilir Hardtop Dış Mekan Panjurlu Pergola Rot Proof SGS
| Kalem: | Dış Mekan Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montaj |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |


