Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Yatay Alüminyum Güneşlik Panjurları, Louvre Güneşlik Sistemleri Sabit Elektrikli El Kitabı
| ad: | Yatay alüminyum aerofoil güneşlik panjuru sabit elektrikli manuel kontrol |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Thckness: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| renk: | Herhangi bir RAL veya PANTONE veya özelleştirilmiş, Tahıl, Bambu |
| Kontrol: | Uzaktan / Manuel kontrol |
Dikey Alüminyum Güneşlik Panjurları Aerofoil Sabit Elektrikli Manuel Kontrol
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| ad: | Dikey alüminyum aerofoil güneşlik panjuru sabit elektrikli manuel kontrol |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
Akıllı uzaktan kumanda Alüminyum Pergola Su geçirmez Rüzgar geçirmez Motorlu
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Uzaktan kumanda ile Akıllı Alüminyum Pergola Özel Renkli
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Su geçirmez Rüzgar geçirmez Motorlu Alüminyum Pergola Özel Boyut 3x3m 4x4m 3x4m 3x6m 5x3m Açık Scenes için
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Alüminyum Pergola İnşaat Projeleri için Özel Boyutlu Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Şık Gri Alüminyum Pergola Su geçirmez Dış Ev Oası Akıllı Kontrolü
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Akıllı Ev Entegrasyonu Alüminyum Pergola Yuvarlak Çubuğu Uzaktan Denetimli Yüzme Havuzu Ve Bahçe
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Uzaktan kumanda ile özelleştirilebilir su geçirmez alüminyum pergola
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Akıllı Ev Entegrasyonu Motorlu Alüminyum Pergola Su geçirmez Rüzgar geçirmez ve Uzaktan Kontrol Sistemi
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |


