Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
Sun Shade Ziptrack Jaluzi ile Veranda Açık Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergola Gazebo
| öğe: | pergola alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 10'; özelleştirilmiş |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
Motorlu Su geçirmez Dış Bahçe Pergola 10 "X 12" Aşağı boru Boyutu ve RGB Işık
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Dış Cephe Örtüsü Ayarlanabilir Panjurlu Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Bahçe 2.0mm Motorlu Suya Dayanıklı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Ayarlanabilir Çatılı 12 "X 20" Suya Dayanıklı Motorlu Dış Mekan Alüminyum Pergola
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 10' × 10'; 10' × 13'; 10' × 20'; 12' × 20'; Özel Boyut |
| stil: | Motorlu Alüminyum Pergola |
Toz Boyalı 2.0mm Motorlu Louvre Çatı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
OEM Motorlu Suya Dayanıklı Alüminyum Pergola Biyoklimatik
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Bahçe için 4x3m Suya Dayanıklı Manuel Panjurlu Pergola Alüminyum Açık Gazebo
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*3 M, özelleştirilmiş boyut desteği |
Ayarlanabilir Hardtop Pergola ile Açık Manuel Panjurlu Pergola Veranda Güneşlik
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 10' × 12' 10' × 10' Manuel Panjurlu Pergola |
Bahçe Binası İçin Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Suya Dayanıklı
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gery, Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı |
| Boy: | 10' × 10' Manuel Panjurlu Pergola |


