Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
Yağmur Korumalı Panjurlu Pergola Kemirgen Korumalı PVDF Kaplama
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montaj |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Restoran Balkon için Konut PVC Kumaş Alüminyum Panjurlu Pergola
| İsim: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
RGB Işık Sürgülü Cam Kapılı Açık Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | siyah ; beyaz ; gery; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;custo |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
Yüzme havuzu bahçesi için alüminyum yuvarlak çubuğu ile motorlu akıllı alüminyum pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Motorlu Panjurlu Çatı Pergola Su Geçirmez Dış Mekan Alüminyum Bahçe Pergola Patio
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Motorlu Açık Alüminyum Çatılı Çatılı Pergola Kanal sistemi ve Yan ekranla
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Motorlu Alüminyum Alaşımı 6063 Pergola IP67 Test Louver Blades ile
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
İniş borusu boyutunda panjur kanatlarına sahip Motorlu Dış mekan alüminyum pergola
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
6063 Su Geçirmez Panjur Alüminyum Pergola Motorlu Geri Çekilebilir
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Tüm Paslanmaz Çelik Post Motorlu Suya Karşıt Dış Bahçe Pergola Ip67 Test ile
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |


