Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
Güverte Veranda Yard için Ayarlanabilir Hardtop Yağmur Geçirmez Panjurlu Alüminyum Pergola 10 X 13 FT
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | siyah ; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;custo |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
Bahçe ve yüzme havuzu için özel boyutlu alüminyum geri çekilebilir pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Özel Renkli Panjurlu Pergola Dış Mekan Teras Örtüsü Eloksal Oksidasyon
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
260mm Bıçak Ayarlanabilir Panjur Çatı Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Bıçak 260mm Panjurlu Pergola Sistem Serbest Tasarım Witn Panjur Alüminyum Ayarlanabilir
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir çatı pergola sistemi ücretsiz tasarım ile panjur |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
Modern 2.5mm Açık Çatı Otomatik Yalıtımlı Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Su Geçirmez Motorlu Panjurlu Çatı Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Dış Mekan Motorlu Ekstrüde 6063 Alüminyum Pergola PVDF Kaplama
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Su Geçirmez Panjur Çatı Sistemi Kitleri Açık Gazebo Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Motorlu Hava Şartlarına Dayanıklı Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


