Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
Özel Boyutlu Motorlu Alüminyum Pergola Açık Yüzme Havuzu
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Ayarlanabilir Su Geçirmez Motorlu Alüminyum Pergola Çevre Dostu
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Bahçe Suya Dayanıklı Motorlu Alüminyum Pergola Çürümez
| Kalem: | Dış Mekan Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montajlı Alüminyum Pergola |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
3x6m Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo Dış Mekan Motorlu Panjurlu Çatı
| Kalem: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum pergola çardak |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | Hardtop alüminyum pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
Düzenlenebilir Çatılı Çatı Motorlu Alüminyum Pergola 6063 T5
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Beyaz, siyah, kırmızı, kahverengi, özel boyut |
| Ürün Boyutu: | 5X3m , 3X4m , 4X4m ; 5X3m, 3X4m, 4X4m; Customized Szie Özelleştirilmiş |
| Tarzı: | açılır pergola |
LED Işık ile Hardtop Panjur Motorlu Alüminyum Pergola Açık Bahçe Binası
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzemesi Detayları: | Alüminyum Pergola |
Dış Mekan 3x4m Panjurlu Motorlu Alüminyum Pergola Beyaz Suya Dayanıklı Pergola Geçirmez Tente
| Öğe: | Pergola Bahçe Binaları |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş pergola |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Alüminyum Pergola |
10 "X 10" Açık Alüminyum Pergola Veranda Su Geçirmez Bahçe Dekore Edilmiş Pergola
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10"X12" ; 10" X 10" ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu panjurlu çatı pergola |
Duvar monte kurulum için 3x3m motorlu alüminyum pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
5m X 3m Açık Motorlu Alüminyum Pergola Veranda Çatı Örtüsü Su Geçirmez Bahçe Gazebo
| Öğe: | panjurlu pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |


