Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
Duvarlı tasarımlı yüzme havuzu için bağımsız motorlu alüminyum pergola
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Dış Mekan 265mm Aerofoil Güneş Alüminyum Panjurlu Pergola Çatı Kanopisi
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Panjurlu Çatı Bahçe Binası ile 4x4m Açık Motorlu Alüminyum Pergola
| Ürün adı: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Panjur Malzemesi: | Alüminyum Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi |
Yağmur Geçirmez Ayarlanabilir Ekstrüde 6063 Alüminyum Panjurlu Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
SUNC 5m X 3m Motorlu Alüminyum Pergola Açık Bahçe Veranda Elektrikli Pergola Çatı
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Ürün Rengi: | siyah, gri, beyaz, kahverengi |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| stil: | Modern Motorlu panjurlu alüminyum Pergola |
3x3m Dış Mekan Alüminyum Pergola Bahçe Binası Motorlu Panjur Pergola Gazebo
| Ürün adı: | Alüminyum Pergola Bahçe Binası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yangın ve pas koruması |
Ofis alanı için 3x6m bağımsız motorlu alüminyum pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Yüzme havuzu ve bahçe motorlu alüminyum pergola özelleştirilmiş boyut
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
Ayarlanabilir Hardtop Dış Mekan Panjurlu Pergola Rot Proof SGS
| Kalem: | Dış Mekan Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montaj |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Tente Bioclimatica Motorlu Alüminyum Pergola Su Geçirmez Açık Bahçe
| Öğe: | Bahçe Pergola kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz, siyah motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |


