Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
3x6m Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Açık Suya Dayanıklı Bahçe Binası Gazebo
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah , Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3x3m, 3x6m özelleştirilmiş boyut |
Zip Ekran Fan Işığı ile 3 X 4 Motorlu Geri Çekilebilir Alüminyum Pergola Biyoklimatik
| Öğe: | Geri Çekilebilir Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur Pergola |
Bahçe Motorlu Alüminyum Pergola Aksesuarları Dış Mekan Veranda Panjurları
| öğe: | pergola aksesuarları |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Binası Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu 4X4m
| öğe: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | 4X4m; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu Panjurlu alüminyum Pergola |
Zip Ekran Panjurlu Gri Motorlu Panjurlu Çatı Alüminyum Pergola
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 Alüminyum Pergola |
| Renk: | Gri Alüminyum Pergola |
| Ürün boyutu: | 10' × 10' ; 10' × 10'; 10' × 13' ;Customized Size 10 |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Özel yapılmış renkli dış mekan elektrikli pergola modern teknolojik pergeleri ve su geçirmez alüminyum pergola ile
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
4x4m Motorlu Çekici Alüminyum Pergola Patio Üreticileri
| Öğe: | Alüminyum Pergola Veranda |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Ürün Rengi: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Özel Pergola Rengi 3x3m Boyutunda Alüminyum Çekici Pergola
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Bahçe ve yüzme havuzu alanı için su geçirmez rüzgar geçirmez alüminyum geri çekilebilir pergola
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Duvara monte edilebilir kurulum için özel renkli alüminyum geri çekilebilir pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |


