Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
RAL7016 Yazlık Güneşlik Üzüm Kafes Metal Çerçeve Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
10 "X 12" Diy Panjurlu Çatı Açık Pergola Alüminyum Su Geçirmez Bahçe Veranda
| Öğe: | Açık pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10" X 12" ; 10"X12" ; Customized Szie Özelleştirilmiş Sz |
| stil: | Motorlu panjurlu çatı pergola |
Otomatik Akıllı Dış Pergola Sistemi Motorlu Alüminyum Louver Çatısı Hava Duruma Dayanıklı Rüzgar Dayanıklı
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Alüminyum Pergola Louver Çatı Kits Motorlu Su geçirmez Pergola Sistemi Uzaktan Kumanda Gazebo Kapak
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Ofis Alanlarındaki Dış Mekanlar İçin Nihai Çözüm Alüminyum Pergola
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
|---|---|
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
4x4 Motorlu Alüminyum Açık Pergola, Taraflı Veranda Panjurlu Bahçe Pergola
| Öğe: | panjurlu çatılı pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | kenarlı pergola |
Zip Ekranlı Motorlu Bahçe Açık Alüminyum Pergola Kemirgen Koruması
| Öğe: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Dış mekan motorlu bahçe alüminyum pergola SS sınıfı 304 ve uzaktan kumanda ile
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Özel Dış Modern Motorlu Alüminyum Çatı Bahçe Pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Louver Blades Alüminyum Pergola Özel Renk Seçenekleri ile Açık Alanlar için Alüminyum Pergola Ekstrüzyon şekli
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |


