Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor patio motorized aluminum pergola ] eşleşme 323 Ürün:% s.
3x6m Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Açık Suya Dayanıklı Bahçe Binası Gazebo
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah , Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3x3m, 3x6m özelleştirilmiş boyut |
Suya Dayanıklı Manuel Motorlu Pergola Ekstrüde Bahçe Alüminyum Gazebo
| Kalem: | Dış Mekan Panjurlu Pergola Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montajlı Pergola |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Ekstrüde Bahçe Binası Suya Dayanıklı Pergola Kolayca Monte Edilir
| Kalem: | Dış Mekan Panjurlu Pergola Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montajlı Pergola |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Özelleştirilmiş Geri Çekilebilir Çatı Pergola Alüminyum Alaşımlı 260mm Anodik Oksidasyon
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Bahçe için 4x3m Suya Dayanıklı Manuel Panjurlu Pergola Alüminyum Açık Gazebo
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*3 M, özelleştirilmiş boyut desteği |
Dış Çekici Çatı Sistemleri Çekici PVC Pergola Yan Duvar Montajlı Çatlak
| Türü: | tenteler |
|---|---|
| Yelken bitirme: | PVC Kaplı Pergola |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Boyut: | Geri Çekilebilir Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Geri Çekilebilir Çatı Pergola |
Dünya fuarı Performing Arts Center PVC Pergola Çekilebilir Çatı Sistemi ve Yan Ekran
| Türü: | tenteler |
|---|---|
| Yelken bitirme: | PVC kaplı |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Boyut: | Geri Çekilebilir Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Geri Çekilebilir Çatı Pergola |
Açık Geri Çekilebilir Çatı Tente Pvc Kumaş Metal Pergola Pvc Kaplı Yelken Kaplama
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Villa Açılır Çatı Pergola Açık Alan Biyoklimatik Metal Gazebo
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Dış Mekan Açılır Çatı Pergola Açılır Çatı Sistemleri Pvc Kaplı Yelken Kaplama
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |


