Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor patio motorized aluminum pergola ] eşleşme 323 Ürün:% s.
Ayarlanabilir Hardtop Pergola ile Açık Manuel Panjurlu Pergola Veranda Güneşlik
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 10' × 12' 10' × 10' Manuel Panjurlu Pergola |
10' × 13' Alüminyum Dış Mekan Panjurlu Pergola Güverte Bahçe Veranda Gazebo Ayarlanabilir Çatılı
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün Rengi: | gri, özelleştirilmiş Manuel Panjurlu Pergola |
| Boyut: | 10' × 13' Manuel Panjurlu Pergola |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
Bağlantısız 150mm Bıçaklı Alüminyum Panjurlu Geri Çekilebilir Veranda Çatı
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Modern Tasarım Biyoklimatik Motorlu Alüminyum Geri Çekilebilir PVC Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
PVC Konut Biyoklimatik Geri Çekilebilir Açık Çatı
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Motorlu Tente Pvc Yelken Açılır Çatı Pergola Yağmur Koruması
| İsim: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken Malzemesi: | PVC |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Bahçe Su Geçirmez Çıkarılabilir PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergolası
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
PVC Yelken Modern Ayarlanabilir Açılır Çatı Pergolası
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Uzaktan Kumandalı Açılır Tavan Pergola Alüminyum Güneşlik Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Bioclimatic Geri Çekilebilir Çatı Pergola Yağmur Koruma 13,5M Genişlik
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


