Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor patio motorized aluminum pergola ] eşleşme 323 Ürün:% s.
Bahçe 5x3 Motorlu Alüminyum Pergola Biyoklim Açık Patio China Manufacturer
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 3x4 ; 3x4; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; motorized aluminium perg |
| Tarzı: | Modern Motorlu Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
RGB Işıklı Açık Özel Motorlu Alüminyum Pergola Panjurlu Çatı
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 Motorlu Alüminyum Pergola |
| Renk: | Grey ; Gri ; white ; beyaz ; Black ; Siyah ; customized |
| Boyut: | 10' × 10' ; 10' × 10'; 10' × 13' ;12' × 20' ;10' |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Açık Güverte Bahçe Veranda için Gazebo Motorlu Alüminyum Pergola 10 "X 13"
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 10' × 10' ; 10' × 10'; 10' × 13' ; 10' × 13' |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Açık Panjurlu 3 X 3 Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Bahçe Pergola Patio
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| stil: | Modern Motorlu panjurlu alüminyum Pergola |
Su geçirmez Rüzgar geçirmez Motorlu Alüminyum Pergola Özel Boyut 3x3m 4x4m 3x4m 3x6m 5x3m Açık Scenes için
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Su geçirmez, rüzgar geçirmez, motorlu alüminyum pergola, dış mekanınıza mükemmel bir katkı.
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Su geçirmez, rüzgar geçirmez motorlu alüminyum pergola açık hava için mükemmel.
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
10 "X 12" Motorlu Alüminyum Pergola Açık Veranda Panjurlu Pergola
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | Grey ; Gri ; white ; beyaz ; Black ; Siyah ; customized |
| Boyut: | 10' × 12' motorlu alüminyum pergola |
| Tarzı: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Zip Ekran Panjurlu 10 "X 10" Açık Patio Çatı Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 Motorlu Alüminyum Pergola |
| Renk: | Grey ; Gri ; white ; beyaz ; Black ; Siyah ; customized |
| Boyut: | 10' × 10' alüminyum pergola |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Bahçe Dekorasyonu için 12 "X 10" Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Soket RGB Işık
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | black ; siyah ; white ; beyaz ; gery ;customized color gery; ö |
| Boyut: | 12' × 20' ;10' × 10' ;10' × 20' ;özelleştirilmiş |
| Aksesuarlar: | su geçirmez Soket (ziptrack jaluziler, cam kapi, panjur, RGB ışık) |


