Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor patio motorized aluminum pergola ] eşleşme 323 Ürün:% s.
Yüzme Havuzu İçin Özelleştirilmiş Geri Çekilebilir Açık Çatı Otomatik Pergola Çatı
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Alüminyum Katlanır Açılır Çatı Pergola Takılabilir Gazebo Yan Duvara Monte Tente
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Alüminyum Açılır Açılır Çatı Sistemleri Takılabilir Gazebo Yan Duvar Tipi Tente
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Led Işıklı Suya Dayanıklı Gazebo Pergola Çıkarılabilir Çatı Pvc Pergola Çatı
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Oteller / Restoranlar Geri Çekilebilir Çatı Pergola Yüksek Gerilim PVC Kumaş Hava Koruması
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Özel Rezidans İçin Özelleştirilebilir Pvc Pergola Geri Çekilebilir Çatı Gölge Yağmur Koruması
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Sürgülü Kanopili Tente PVC Açılır Çatı Pergolası
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Duvara monte edilmiş veya bağımsız olarak ayakta kalmak için özel olarak çekilebilir çatı pergola motorlu operasyon
| Operasyon: | Motorlu |
|---|---|
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
| Renk: | özel |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Motorlu İşletim ve Anodik Oksidasyonlu Duvar Montajı Çıkabilir Çatı Pergola
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Motorlu Açılır Çatı Pergola Tente Bahçe Binası Su Geçirmez Veranda
| İsim: | geri çekilebilir pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı pergola tente |
| kumaş: | polyester 850g/s.qm geri çekilebilir pergola |
| Yelken malzemesi: | PVC pergola tente |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


