Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor patio motorized aluminum pergola ] eşleşme 323 Ürün:% s.
3x6m Alüminyum Bahçe Aletleri Özel Boyut ve Bahçe için Pergola Rengi
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Duvarlı Alüminyum Çekici Pergola Dış mekan için su geçirmez ve rüzgar geçirmez
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Gri Alüminyum Bahçecilik Araçları Dışarıya Su geçirmez Rüzgar geçirmez Pergola
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Uzaktan kumanda ve akıllı ev entegrasyonu ile kontrol edilen açık hava sahneleri için alüminyum geri çekilebilir pergola
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
Akıllı Alüminyum Perforated Panel / Alüminyum Çekici Pergola
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Su geçirmez rüzgar geçirmez tasarımı olan Akıllı Açık Alüminyum Pergola
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Uygulanabilir Sahne Bahçe Tasarımı Uzaktan Kumanda ve Akıllı Ev Entegrasyonu ile Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Akıllı Ev Entegrasyonu Uzaktan Kontrol Alüminyum Bahçecilik Araçları ile Alüminyum Pergola
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
Su geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Bıçağı 260mm Toz Boya Kararlı
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |


