Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor patio motorized aluminum pergola ] eşleşme 323 Ürün:% s.
Kolay Montaj Çekilebilir Çatı Pergola Motorlu İşletim ve LED Işık Şeritleri ile Alüminyum Alaşımdan Yapılmış
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Renk: | özel |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
Kolay Montaj Çıkabilir Çatı Pergola Eklenmiş Özellikler LED Işık Şeritleri Duvar Montajı
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
|---|---|
| Tasarım: | Duvara Monte veya bağımsız |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
| Operasyon: | Motorlu |
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Özelleştirilebilir Dış Gölge Alüminyum Alaşım Düzenlenebilir Çatı Pergola
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
|---|---|
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Tasarım: | Duvara Monte veya bağımsız |
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
Biyoklimatik Alüminyum PVC Açılır Çatı Sistemleri Yağmur Koruması
| isim: | Su geçirmez PVC Geri Çekilebilir Pergola |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Yağmur Barınağı ve Zemin Kaplaması ile Açık Geri Çekilebilir Tente PVC Pergola Sistemleri
| tip: | Tenteler |
|---|---|
| Yelken terbiye: | pvc kaplı |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| boyut: | Açılır Çatı Pergolası için Özel Boyutlar |
| Kumaş: | polyester 850g/s.qm Açılır Çatı Pergolası |
Açık Motorlu Stor Perde Güneşlik Su Geçirmez Elektrikli Akıllı Pencere
| İsim: | Açık Stor Perdeler |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş Boyut |
| Renk: | Koyu Gri, Beyaz, Siyah Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Oturma odası, toplantı odası, ticari, sahne vb. |
| Biçim: | Akıllı Elektrikli Dış Mekan Stor Perdeler |
Güneşlik Suya Dayanıklı Dış Mekan Stor Perdeler Akıllı Motorlu Zip Palet Perdeleri
| anahtar kelime: | Açık Stor Perdeler |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş Boyut |
| Renk: | Koyu Gri, Beyaz, Siyah Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Oturma odası, toplantı odası, ticari, sahne vb. |
| Biçim: | Elektrikli Dış Mekan Stor Perdeler |
Örme Kumaş Açık Stor Perde Pencere Elektrikli Veranda Rüzgar Geçirmez
| İsim: | Açık Stor Perdeler |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş Boyut |
| Renk: | Koyu Gri, Beyaz, Siyah Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Oturma odası, toplantı odası, ticari, sahne vb. |
| Biçim: | Akıllı Elektrikli Dış Mekan Stor Perdeler |
Alüminyum alaşım genişletilebilir gölge pergola yağmur geçirmez işlevi ve çerçeve malzemesi ile
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
|---|---|
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
| Operasyon: | Motorlu |
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |


