Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
SS Sınıf 304 ve Tüm Paslanmaz Çelik Özel Alüminyum Çerçeve ile Açık Bahçe Pergola
| Ürün: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
260mm Yağmur Geçirmez Toz Boya Panjurlu Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım montaj yapısı |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
Panjurlu Eloksal Oksidasyon 260mm Bıçak Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım serbest duran |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
SUNC 4x4m Duvara monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Gaeden Binası Su Geçirmez
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün Rengi: | Siyah, Gri, Beyaz |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M Manuel Panjurlu Pergola |
SUNC 4x4m 3x3m Beyaz Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Açık Bahçe Binası Rüzgar Geçirmez Su Geçirmez
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz, özelleştirilmiş renk Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*4 M, özelleştirilmiş boyut |
Suya Dayanıklı Motorlu Pergola Sistemleri Şiddetli Yağmur İçin Louvre Çatı Pergolası
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Dış Mekan Suya Dayanıklı Arbours Alüminyum Pergola Toz Boyalı
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Güverte Bahçe Patio için Modern Motorlu Alüminyum Gazebo 10 "X 10"
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 10' × 10'; 10' × 13' ;Özelleştirilmiş Boyut |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Mimari Alüminyum Pergola Motorlu Modern Veranda Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
IP67 Antrasit Alüminyum Pergola Eloksal Oksidasyon Bahçe Pergolaları
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Alüminyum Kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


