Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
Alüminyum Panjurlu Suya Dayanıklı Dış Mekan Stor Perde Motorlu Pergola
| Öğe: | pergola aksesuarları |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
IP67 Motor 100*65*2mm Oluklar Su Geçirmez Geri Çekilebilir Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
SUNC PVDF 3.0mm Dış Mekan Katlanabilir Modern Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Özelleştirilebilir Açık Bahçeler Beyaz Renk Alüminyum Pergolas DIY Bahçe Tasarımı
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
3x4m Motorlu Alüminyum Panjurlu Çatı Led Işık Kemirgen Korumalı Yüzme Havuzu
| Öğe: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Louver Çatı Alüminyum Biyoklim Pergolas 3x4 Patio Dışarıda
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 3x4 ; 3x4; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; aluminium pergola |
| Tarzı: | Modern Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
5x3m Alüminyum Açık Yüzme Havuzu İçin Çekici Pergola Uygulanabilir Sahne
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Uzaktan Kumandalı LED 10x12 Su Geçirmez Motorlu Pergola Alüminyum Çatı
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Su Geçirmez Panjurlu Çatı Alüminyum Pergola Dış Mekan Biyoklimatik
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | Özel Yapım/ Dış Mekan Gazebo Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Özellik: | Kolay Montaj, Sürdürülebilir, ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar, Kemirgen Korumalı, Çürümez, Su G |
| Sensör sistemi mevcut: | Alüminyum Motorlu Pergola için Yağmur Sensörü |
Alüminyum Motorlu Gazebo Bioklimatik Panjurlu Çatı Pergola OEM
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


