Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized louvered pergola ] eşleşme 292 Ürün:% s.
Panjurlu Çatı Sistemi Rot Proof 3x4 6061 T6 Alüminyum Veranda Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Perdeli Elektrikli Açılır Panjurlu Çatı Sistemleri Pvc Pergola Kitleri
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | PVC |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
LED Işıklı Motorlu Güneşlik Açık Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Panjur Çatı Gazebo Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola Anodik Oksidasyon
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
3.0mm Bahçe Alüminyum Pergola Panjurlu Çatı Su Geçirmez Gazebo
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
9x9 9x12 Bahçe Alüminyum Motorlu Pergola Dış Mekan Led Işık Kemirgen Korumalı
| Öğe: | Pergola kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
3x3m Dış Mekan Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Rüzgar Geçirmez Güneş Koruması
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz |
| Özellik1: | Güvenli ve Taşınabilir |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Bioclimatica Motorlu Dış Mekan Alüminyum Pergola Tente Suya Dayanıklı Ev Bahçe
| Öğe: | Pergola kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz, siyah gery, özelleştirilmiş Alüminyum Pergola |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
2.5mm Otomatik İzoleli Açık Çatılı Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Rot Proof Arbours Alüminyum Pergola Eloksal Oksidasyon Çevre Dostu
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


