Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Led Işıklı Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente 3 - 5 Yıl Garanti
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Led Işıklı Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente 3 - 5 Yıl Garanti
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Led Işıklar ile Uzaktan Kumanda Geri Çekilebilir Bahçe Tente Alunimium Gazebo Yan Ekran
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Havalandırma Açılır Panjurlu Çatı Sistemleri Mimari Cephe Uygulaması
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Film Kaplama Geri Çekilebilir Panjurlu Çatı Sistemleri Ticari Özel Renk
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
430 Gümüş Işıklık Panjur Sistemi Toz Boya Suya Özel Renk
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Ürün adı: | Dış duvar 430 gümüş Aeroscreen beyaz alüminyum ışıklık panjur sistemi cephe mimari güneş kontrolü |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Dikey Yatay Hava Koşullarına Dayanıklı Panjur, Alüminyum Hava Panjuru Güneş Kontrolü
| fonksiyon: | Güneş kontrolü, Havalandırma, Su Geçirmez, Dekorasyon, Enerji Tasarrufu, İç Mekan Aydınlık Çevre Kor |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Bıçak genişliği: | 88mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Louvre Havalandırma PVDF Kaplama Işıklık Çatı Sistemi
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Yağmur Geçirmez Ağır Hizmet Tipi Fermuarlı Panjurlar Özel Boyutlu Güneş UV Koruması
| ad: | Güneş kremi ağır hizmet tipi zip parça güneşlikler rüzgar geçirmez dış stor perde |
|---|---|
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
| Ambalaj bilgileri: | karton veya tahta sandık |


