Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Aerofoil Alüminyum Dikey Geri Çekilebilir Panjur Çatı, Ayarlanabilir Panjur Çatı
| Malzeme: | Alüminyum alaşım, 6063-T5 |
|---|---|
| İsim: | Aerofoil alüminyum geri çekilebilir panjurlu çatı sistemi bina cephe ışık kontrolü |
| Tasarım: | Bedava |
| Bıçak Genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0~3.0mm |
Bina Cephe Örtüsü Güneş Panjur Sistemleri, Alüminyum Güneşlik Panjurları Motorlu
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
|---|---|
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
| ad: | Bina cephe kaplaması alüminyum güneşlik panjur sistemi ücretsiz tasarım |
Aerofoil Alüminyum Geri Çekilebilir Panjurlu Çatı Sistemleri Bina Cephe Işık Kontrolü
| ad: | Aerofoil alüminyum geri çekilebilir panjurlu çatı sistemi bina cephe ışık kontrolü |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
PVDF Kaplama Alüminyum Güneş Panjurları 250 Aeroscreen Mimari Özel Renk
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Ürün adı: | 250 Aeroscreen alüminyum güneşlik panjurları mimari güneş kontrol sistemi |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Led Işıklı Alüminyum Geri Çekilebilir Tente Özel Ekran Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
SKS90 Alüminyum Açılır Kapanır Panjurlu Çatı Sistemleri Mimari Güneş Kontrolü
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| ad: | SKS90 alüminyum açılır kapanır panjurlu çatı sistemi mimari güneş kontrolü |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Yatay Hava Koşullarına Dayanıklı Panjur Sistemi F150 Alüminyum Mimari Işık Kontrolü
| ad: | F150 alüminyum hava koşullarına dayanıklı panjur cephe sistemi mimari ışık kontrolü |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Manuel Dış Mekan Stor Perdeler Ağır Hizmet Tipi Polyester UV Kaplama Kolay Kullanım
| ad: | Manuel harici ağır hizmet tipi zip parça güneşlikler rüzgar geçirmez açık stor perde |
|---|---|
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
| Ambalaj bilgileri: | karton veya tahta sandık |
Özelleştirilmiş Ağır Hizmet Tipi Zip Parça Panjurları Polyester UV Kaplama Duvar Anahtarı
| ad: | Özelleştirilmiş ağır hizmet tipi zip parça güneşlikler rüzgar geçirmez açık stor perde |
|---|---|
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
| Ambalaj bilgileri: | karton veya tahta sandık |
Güneş Işığı Odası Rüzgar Geçirmez Böcek Direnci için Motorlu Dış Zip Parça Panjurları
| ad: | Motorlu harici ağır hizmet tipi zip parça güneşlikler rüzgar geçirmez dış mekan stor perde |
|---|---|
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
| Ambalaj bilgileri: | karton veya tahta sandık |


