Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor shade aluminum alloy pergola ] eşleşme 193 Ürün:% s.
Özel 4x4m Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Açık Bahçe Binası
| Pergola Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | beyaz,siyah,gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M,6*3M alüminyum pergola |
Aerofoil Şekli Alüminyum Güneşlik Panjurları Motorlu Dış Cephe Sistemi Mimari Cephe
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
|---|---|
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
| ad: | Alüminyum Güneş Severler Motorlu Dış Cephe Sistemi Mimari Cephe |
PVC Kumaş Geri Çekilebilir Tente Yan Ekran Alüminyum Özelleştirilmiş Açık Güneşlik Gazabo
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Açık Suya Dayanıklı Geri Çekilebilir Gölge Tente Alüminyum Yan Ekran Pation Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Kumaş ile Güneş Yağmur Koruması Suya Geri Çekilebilir Tente Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Güneş Yağmur Koruması Geri Çekilebilir Tente Dış Mekan Güneşlik Pergola 3 - 5 Yıl Garanti
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
SUNC 4x4m Duvara monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Gaeden Binası Su Geçirmez
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün Rengi: | Siyah, Gri, Beyaz |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M Manuel Panjurlu Pergola |
SUNC 4x4m 3x3m Beyaz Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Açık Bahçe Binası Rüzgar Geçirmez Su Geçirmez
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz, özelleştirilmiş renk Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*4 M, özelleştirilmiş boyut |
SUNC 6x3m Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Alüminyum Gazebo Rüzgar Geçirmez Güneş Koruması
| Kalem: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah |
| Özellik: | Suya Dayanıklı Winproof Manuel Panjurlu Pergola |
| ürün özelliği: | gölgeleme |
SUNC 3x3m Beyaz Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Rüzgar Geçirmez Su Geçirmez
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz |
| ürün özelliği: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 3*3M, özelleştirilmiş boyut |


