Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminum alloy pergola ] eşleşme 337 Ürün:% s.
Bıçak 260mm Panjurlu Pergola Sistem Serbest Tasarım Witn Panjur Alüminyum Ayarlanabilir
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir çatı pergola sistemi ücretsiz tasarım ile panjur |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
260mm Yağmur Geçirmez Toz Boya Panjurlu Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım montaj yapısı |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
260mm Bıçak Ayarlanabilir Panjur Çatı Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Dış Cephe Örtüsü Ayarlanabilir Panjurlu Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Bahçe Suya Dayanıklı Motorlu Alüminyum Pergola Çürümez
| Kalem: | Dış Mekan Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montajlı Alüminyum Pergola |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Motorlu Açılır Çatı Pergola Tente Bahçe Binası Su Geçirmez Veranda
| İsim: | geri çekilebilir pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı pergola tente |
| kumaş: | polyester 850g/s.qm geri çekilebilir pergola |
| Yelken malzemesi: | PVC pergola tente |
| Eklenen Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
5m X 3m Açık Motorlu Alüminyum Pergola Veranda Çatı Örtüsü Su Geçirmez Bahçe Gazebo
| Öğe: | panjurlu pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |
Yanları Siyah Panjurlu Çatı Bahçe Pergola ile Açık Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | panjurlu çatı pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | pergolalar siyah |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | panjurlu pergola |
10 X 13 Ft Motorlu Alüminyum Su Geçirmez Panjurlu Pergola Dış Mekan
| Öğe: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Motorlu Alüminyum pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Pergola |
IP67 Veranda Dış Mekan Ayarlanabilir Panjurlu Motorlu Alüminyum Pergola Setleri Aksesuarları
| öğe: | pergola alüminyum aksesuarlar |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Çatı Pergolası |


