Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminum alloy pergola ] eşleşme 337 Ürün:% s.
Panjurlu Eloksal Oksidasyon 260mm Bıçak Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım serbest duran |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
SUNC PVDF 3.0mm Dış Mekan Katlanabilir Modern Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Uzaktan Kumandalı LED 10x12 Su Geçirmez Motorlu Pergola Alüminyum Çatı
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
SGS Çevre Dostu Arbourlar Modern Arka Bahçe Alüminyum Çatı Gazebo
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Ayarlanabilir Hardtop Pergola ile Açık Manuel Panjurlu Pergola Veranda Güneşlik
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 10' × 12' 10' × 10' Manuel Panjurlu Pergola |
Açık Güneşlik Manuel Panjurlu Pergola Veranda Su Geçirmez Bahçe Gazebo 10' × 12'
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gery, Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
| Boy: | 10' × 10' ;10' × 12' Manuel Panjurlu Pergola |
Motorlu Alüminyum Alaşımı 6063 Pergola IP67 Test Louver Blades ile
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Alüminyum alaşım 6063 ile 12 "X 12" Alüminyum Pergola
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | Grey ; Gri ; white ; beyaz ; Black ; Siyah ; customized |
| Boyut: | 10' × 12' motorlu alüminyum pergola |
| Tarzı: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Alüminyum alaşımı 6063 ve IP67 ile özelleştirilmiş çerçeve Test Motor Louver Blades Çekici Çatı Pergolla
| Ürün: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Alüminyum alaşım 6063 drenaj sistemi ve IP 67 test çekilebilir çatı pergola ile özelleştirilmiş çerçeve
| Ürün: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |


