Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminum alloy pergola ] eşleşme 337 Ürün:% s.
Modern özel Downpipe boyutu ve SS Garde 304 Motorlu Alüminyum Pergola ile Çerçeve
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Çekici Çatı Pergola'yı LED Işık Şeritlerinin Eklenmiş Özellikleriyle Çabasız Birleştirin
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
| Tasarım: | Duvara Monte veya bağımsız |
Açık Bioclimatica Motorlu Alüminyum Pergola Gölge Suya Dayanıklı Bahçe Evi
| Öğe: | Pergola kemeri, bahçe binası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Ürün Rengi: | beyaz, siyah gery |
| İşlev: | su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi, bahçe tasarımı |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Yüzme havuzu ve bahçe motorlu alüminyum pergola özelleştirilmiş boyut
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
3x3m Dış Mekan Alüminyum Pergola Bahçe Binası Motorlu Panjur Pergola Gazebo
| Ürün adı: | Alüminyum Pergola Bahçe Binası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yangın ve pas koruması |
Dış bahçe tasarımı için özel Gri Siyah Alüminyum Pergola
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Dış yüzme havuzu alanı için özel motorlu alüminyum pergola
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
Duvar Montajı için Su geçirmez Rüzgar geçirmez Alüminyum Pergola Alüminyum Çekici Pergola
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Özel Boyutlu Motorlu Alüminyum Pergola Açık Yüzme Havuzu
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Alüminyum Çekici Pergola Bahçe Tasarımı Ürün Ürün Alüminyum Pergola
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |


