Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminum alloy pergola ] eşleşme 337 Ürün:% s.
Açık yüzme havuzu su geçirmez güneş şeması özel alüminyum alaşım pergola
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Alüminyum Alaşım Dışarı Elektrikli Çatılı Pergola Çatılı Çatı
| Öğe: | Elektrikli panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Elektrikli Panjurlu Çatı Pergola |
Özelleştirilebilir Dış Gölge Alüminyum Alaşım Düzenlenebilir Çatı Pergola
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
|---|---|
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Tasarım: | Duvara Monte veya bağımsız |
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
Bahçe ve yüzme havuzu için özel boyutlu alüminyum geri çekilebilir pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Özel Pergola Rengi 3x3m Boyutunda Alüminyum Çekici Pergola
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir sahne: | Açık Yüzme Havuzu İçin Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Düzenlenebilir Çatılı Çatı Motorlu Alüminyum Pergola 6063 T5
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Beyaz, siyah, kırmızı, kahverengi, özel boyut |
| Ürün Boyutu: | 5X3m , 3X4m , 4X4m ; 5X3m, 3X4m, 4X4m; Customized Szie Özelleştirilmiş |
| Tarzı: | açılır pergola |
Elektrikli Alüminyum Alaşımlı Pavilyon Avlu Çatısında Villa Terası Alüminyum Pergola Louver
| Ürün Öğesi: | Açık pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 10" X 12" ;12" X 12" ; 10" X 10"; Özelleştirilmiş Szie |
| Tarzı: | Motorlu panjurlu pergola |
10 X 12 Ft Motorlu Alüminyum Geri Çekilebilir Pergola Dış Mekan Biyoklimatik Panjurlu Pergola
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Motorlu Panjur |
| ürün özelliği: | Güneş, yağmur ve rüzgardan korunma |
Bahçe Louver Çatı Alüminyum Biyoklim Pergolas 3x4 Patio Dışarıda
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri motorlu alüminyum pergola |
| Boyut: | 3x4 ; 3x4; 4x4; 4x4; 5x3; 5x3; aluminium pergola |
| Tarzı: | Modern Geri Çekilebilir Panjurlu Pergola |
Bahçe Binası İçin Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Suya Dayanıklı
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah, Gery, Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı |
| Boy: | 10' × 10' Manuel Panjurlu Pergola |


