Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminum alloy pergola ] eşleşme 337 Ürün:% s.
Suya Dayanıklı Motorlu Pergola Sistemleri Şiddetli Yağmur İçin Louvre Çatı Pergolası
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Perdeli Elektrikli Açılır Panjurlu Çatı Sistemleri Pvc Pergola Kitleri
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | PVC |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
LED Işıklı Motorlu Güneşlik Açık Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
3x6m Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Açık Suya Dayanıklı Bahçe Binası Gazebo
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah , Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3x3m, 3x6m özelleştirilmiş boyut |
3x4m Motorlu Alüminyum Panjurlu Çatı Led Işık Kemirgen Korumalı Yüzme Havuzu
| Öğe: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Motorlu Alüminyum Pergola Aksesuarları Dış Mekan Veranda Panjurları
| öğe: | pergola aksesuarları |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Binası Dış Mekan İçin Suya Dayanıklı 4X6m 3x5m Motorlu Alüminyum Pergola
| öğe: | Dış Mekan Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boyut: | 4x4m ; 4x4m; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; 3x5m |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Gri Stor Perdeli 3X3 3x4 3x5 Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Binası Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Beyaz DIY 3x3 3x4
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Pergola Boyutu: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Güverte Bahçe Patio için Modern Motorlu Alüminyum Gazebo 10 "X 10"
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 10' × 10'; 10' × 13' ;Özelleştirilmiş Boyut |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |


