Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor roller blinds ] eşleşme 289 Ürün:% s.
Özel Renkli Panjurlu Pergola Dış Mekan Teras Örtüsü Eloksal Oksidasyon
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Dış Çatı, Otomatik Pergola Çatı Motorlu
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Ismarlama FCS Tension Shade Sistemi Motor Uzaktan Kumanda Dahili Harici
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| ad: | Ismarlama FCS cephe gergi gölge sistemi motor uzaktan kumandası |
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | İç dış |
Kararlı Gerilim Gölge Sistemi Dayanıklı Isı Direnci Fiberglas Kumaş
| Malzeme: | Fiberglas kumaş, Isı direnci |
|---|---|
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | İç dış |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
Konut Gergi Montaj Rulo Işıklık Çatı Sistemi
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
Mimari Suya Dayanıklı Geri Çekilebilir Tente, Geri Çekilebilir Dış Mekan Tenteleri Motorlu Uzaktan Kumanda
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| ad: | Tasarlanmış mimari cephe açılır kapanır tente motoru uzaktan kumanda sistemi |
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | İç dış |
Motorlu Geri Çekilebilir Dış Mekan Tenteleri Pencere Çerçeveleri Ismarlama Buliding Kumaş Şeklinde Yapılmıştır
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | İç dış |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
Açık Suya Dayanıklı Geri Çekilebilir Gölge Tente Alüminyum Yan Ekran Pation Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Güneş Yağmur Koruması Geri Çekilebilir Tente Dış Mekan Güneşlik Pergola 3 - 5 Yıl Garanti
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
PVC Kumaş Geri Çekilebilir Tente Yan Ekran Alüminyum Özelleştirilmiş Açık Güneşlik Gazabo
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


