Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor roller blinds ] eşleşme 289 Ürün:% s.
Panjurlu Eloksal Oksidasyon 260mm Bıçak Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Alüminyum ayarlanabilir panjurlu pergola sistemi serbest tasarım serbest duran |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
Su geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Bıçağı 260mm Toz Boya Kararlı
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Köşk Motorlu Uzaktan Kumanda Sistemi |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
260mm Bıçak Ayarlanabilir Panjur Çatı Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Dış Cephe Örtüsü Ayarlanabilir Panjurlu Alüminyum Pergola
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
Anodik Oksidasyon Geri Çekilebilir Çatı Pergola Otomatik Yağmur Geçirmez PVC Dayanıklı
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
| Bıçak ağzı: | 260mm |
LED Yağmur Geçirmez PVC Geri Çekilebilir Çatı Pergola Uzaktan Kumandalı Gazebo Alüminyum Alaşımlı
| renk: | gri, beyaz, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| ad: | LED Yağmur Geçirmez PVC geri çekilebilir çatı pergola uzaktan kumandalı gazebo |
| boyut: | 4M≤L≤6M; 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M 3M≤W≤4M |
| Yüzey işleme: | Toz boya, Anodik Oksidasyon |
Ismarlama FCS Geri Çekilebilir Tente Motoru Uzaktan Kumanda Sistemi Fiberglas Kumaş
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | İç dış |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
Sun Shade Geri Çekilebilir Tente İç Dış Halka Açık Yerler İçin Kolay Kullanım
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | İç dış |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
Özelleştirilmiş Geri Çekilebilir Tente Mimari Cephe Motoru Uzaktan Kumanda Sistemi
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| kullanım: | Güneşlik |
| ad: | Özelleştirilmiş mimari cephe geri çekilebilir tente motoru uzaktan kumanda sistemi |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | İç dış |


