Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor roller blinds ] eşleşme 289 Ürün:% s.
Garden Patio Gazebo Geri Çekilebilir Tente Motoru Uzaktan Kumanda Sistemi Dayanıklı
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| ad: | Bahçe veranda çardak geri çekilebilir tente motoru uzaktan kumanda sistemi |
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | İç dış |
Cam Yapılar Otomatik Gölgelik Tenteler Motor Geniş Alanlar Çeşitli Fiberglas Kumaşlar
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | İç dış |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Led Işıklı Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente 3 - 5 Yıl Garanti
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Led Işıklı Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente 3 - 5 Yıl Garanti
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Led Işıklar ile Uzaktan Kumanda Geri Çekilebilir Bahçe Tente Alunimium Gazebo Yan Ekran
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Kumaş ile Güneş Yağmur Koruması Suya Geri Çekilebilir Tente Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Alüminyum Alaşımlı Geri Çekilebilir Tente Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Özelleştirilmiş FTS Tension Shade Sistemi Çift Motorlu Uzaktan Kumanda Konut
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
Uzak Havaalanı İç Gölge FCS Işıklık Çatı Sistemi
| Malzeme: | Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| ad: | Özelleştirilmiş FCS gergi gölge sistemi motor uzaktan kumanda iç gölge |
| kullanım: | Güneşlik |
| renk: | Çeşitli |
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |


