Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor roller blinds ] eşleşme 289 Ürün:% s.
Zorlu ve Şık Kilitlenmiş Pencere Pelmets Zip Track Yıldızları
| Boyut: | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| yan yol: | Alüminyum alaşımı |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
Zip Track Blinds Residential Commercial Settings İçin Dış Alanlar İçin Pencere Kapama Çözümü
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
|---|---|
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
Dış ve ticari için özelleştirilebilir Kilitlenme Pencere Pelmeti
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
| Colour: | Dark Grey /White/Custom Made Colour |
| Material: | Fabric |
DIY veya Profesyonel Kurulum Zip Track Perdeler Kumaş 5% 10% 30% 100% Özellik
| Boyut: | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
| Malzeme: | Kumaş |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
Zip Track Yıldızları DIY veya Profesyonel Kurulum Karanlık Ticari ve İşletme Çevreleri İçin Geri Çekilebilir Pencere Tedavileri
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
|---|---|
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Installation: | DIY Or Professional |
| Product Type: | Window Covering |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
DIY veya Profesyonel Kurulum Zip Track Yıldızları Dış Ev Ya da Ticari İçin Mükemmel Koyu Gri / Beyaz
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Installation: | DIY Or Professional |
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Material: | Fabric |
% 30 Açıklık Faktörü Kumaş Modern Açık Alanlar için Dış Zip Track Perdeler
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
|---|---|
| İhtiyaçları:: | Açık Konut veya Ticari Kullanım |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
Maksimum Boyut 6M Yükseklik Dış Rüzgar Boruları Su geçirmez Zip Yol Yıldızları Her Hava Koruması İçin
| Boyut: | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez zip parça panjur |
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
6 M Yüksekli Konut veya Ticari İçin Karanlık Gri / Beyaz / Özel Yapılmış Renkli Dış Zip Track Perdeler
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
|---|---|
| Kurulum: | DIY veya Profesyonel |
| Maksimum Boyut: | 6 m genişlik, 6 m yükseklik |
| Malzeme: | kumaş |
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
Yağmur geçirmez Zip Track Yıldızları Özel Yapılmış Renk Karanlık Çekici Pencere Tedavileri Kolay DIY veya Profesyonel Kurulum Koyu Gri veya Beyaz
| Ürün Türü: | Pencere Kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilebilir |
| Renk: | Koyu Gri / Beyaz / Özel renk |
| Açıklık Faktörü: | %5 %10 %30 %100 Opsiyonel |
| Malzeme: | kumaş |


