Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor patio motorized aluminum pergola ] eşleşme 323 Ürün:% s.
Akıllı Ev Entegre Uzaktan Kumanda ile Rüzgar geçirmez Motorlu Alüminyum Pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Bahçe Suya Dayanıklı Motorlu Alüminyum Pergola Çürümez
| Kalem: | Dış Mekan Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Özel renk |
| Özellik1: | Kolay Montajlı Alüminyum Pergola |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
Bahçe ve açık yüzme havuzu için su geçirmez rüzgar geçirmez motorlu alüminyum pergola
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
Dış Mekan 3x4m Panjurlu Motorlu Alüminyum Pergola Beyaz Suya Dayanıklı Pergola Geçirmez Tente
| Öğe: | Pergola Bahçe Binaları |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş pergola |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Alüminyum Pergola |
Özel çerçeve arka bahçesi ile açık hava su geçirmez motorlu alüminyum pergola
| Ürün: | açılır pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4cm |
| Tarzı: | Geri çekilebilir panjurlu alüminyum Pergola |
Akıllı Ev Entegrasyonu Motorlu Alüminyum Pergola Gri Renk Duvar Montajlı / Bahçe için bağımsız
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
|---|---|
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Yanları Siyah Panjurlu Çatı Bahçe Pergola ile Açık Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | panjurlu çatı pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | pergolalar siyah |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | panjurlu pergola |
Ziptrack Panjurlu Bahçe Binası Motorlu Alüminyum Pergola
| Kalem: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| ticari alıcı: | Restoranlar, Oteller, Bakkallar ve Fabrika |
Dış Mekan Motorlu Ekstrüde 6063 Alüminyum Pergola PVDF Kaplama
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
SUNC PVDF 3.0mm Dış Mekan Katlanabilir Modern Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |


