Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor patio motorized aluminum pergola ] eşleşme 323 Ürün:% s.
Yağmur geçirmez motorlu alüminyum pergola, drenaj sistemi ile dışarıdaki pergola bıçakları
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Alüminyum alaşım 6063 drenaj sistemi ve yan ekranla motorlu alüminyum bahçe pergola
| Ürün: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 4x4 ; 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie< |
| Tarzı: | Motorlu Panjurlu Alüminyum Pergola |
Zip Ekranlı Açık Motorlu Alüminyum Pergola Ayarlanabilir Geri Çekilebilir Panjur
| Ürün Öğesi: | Motorlu Alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Malzeme Detayları: | Motorlu Alüminyum Panjur pergola |
| ürün özelliği: | Güneş, yağmur ve rüzgardan korunma |
Gri Stor Perdeli 3X3 3x4 3x5 Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu Alüminyum Pergola |
Bahçe Binası Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Beyaz DIY 3x3 3x4
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Pergola Boyutu: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Su Geçirmez Panjur Çatı Motorlu Alüminyum Pergola Toz Boyalı
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Avlu için Bahçe Kemerleri Motorlu Alüminyum Pergola Kemirgen Kanıtı
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Açık Stor Perdeli 3X5 4x4 Gri Motorlu Alüminyum Pergola Bahçe Binası
| Öğe: | Motorlu Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6073 pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş renk |
| Boy: | 4x4; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;;3x5 ; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Modern Motorlu alüminyum Pergola |
Beyaz Motorlu Alüminyum Pergola Duvara monte edilmiş veya uzaktan kumanda ve akıllı ev entegrasyonu ile bağımsız
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
5m X 3m Açık Motorlu Alüminyum Pergola Veranda Çatı Örtüsü Su Geçirmez Bahçe Gazebo
| Öğe: | panjurlu pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |


