Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ outdoor patio motorized aluminum pergola ] eşleşme 323 Ürün:% s.
Dış Mekan Geri Çekilebilir Panjurlu Alüminyum Pergola Bahçe Binası Manuel Pergola
| Kalem: | Manuel Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı manuel pergola |
| renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
ISO9001 Bioclimated 2.0mm Metal Çerçeve Alüminyum Pergola
| ad: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Uygulama: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Modern Motorlu Panjurlu Pergola Alüminyum Arka Bahçe Açık Veranda Çatı
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6073 |
| Renk: | Grey ; Gri ; white ; beyaz ; Black ; Siyah ; customized |
| Boyut: | 10' × 12'; özelleştirilmiş boyut |
| stil: | Modern Motorlu panjurlu alüminyum Pergola |
RGB Işık Sürgülü Cam Kapılı Açık Motorlu Alüminyum Pergola Gazebo
| öğe: | pergola gölgelik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | siyah ; beyaz ; gery; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 12' ; 10' × 10' ;10' × 13' ;custo |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |
Modern 2.5mm Açık Çatı Otomatik Yalıtımlı Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Rot Proof Arbours Alüminyum Pergola Eloksal Oksidasyon Çevre Dostu
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Arbours Kemerler Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola Su Geçirmez
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
3.0mm Bahçe Alüminyum Pergola Panjurlu Çatı Su Geçirmez Gazebo
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
LED Işıklı Motorlu Güneşlik Açık Alüminyum Pergola
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Sun Shade Ziptrack Jaluzi ile Veranda Açık Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergola Gazebo
| öğe: | pergola alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10' × 12' ; 10' × 10'; özelleştirilmiş |
| stil: | Ayarlanabilir Panjurlu Çatı Pergolası |


