Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminum alloy pergola ] eşleşme 337 Ürün:% s.
Led Işıklar ile Uzaktan Kumanda Geri Çekilebilir Bahçe Tente Alunimium Gazebo Yan Ekran
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Havalandırma Açılır Panjurlu Çatı Sistemleri Mimari Cephe Uygulaması
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Bina Cephe Örtüsü Güneş Panjur Sistemleri, Alüminyum Güneşlik Panjurları Motorlu
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
|---|---|
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
| ad: | Bina cephe kaplaması alüminyum güneşlik panjur sistemi ücretsiz tasarım |
Dış Tavan Panjur Güneşlik Sistemleri 1000 - 6000mm Bıçak Açıklıklı Motorlu Kontrol
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
Dış Rol Yıldızları Su geçirmez Zip Track Yıldızları Patio Roll Up Gölge Pencere
| Adı: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Raylı Dış Mekan Ekranı |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Gölgelik Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| Renk: | Özel Renk |
| Boyut: | Özel Boyut |
| Ürün malzemesi: | Polyester+UV kaplama |
Su geçirmez Dış Rol Yıldızları Zip Track Yıldızları Patio Roll Up Gölge Pencere
| Ürün Adı: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Raylı Dış Mekan Ekranı |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Gölgelik Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| Renk Seçin: | Özel Renk |
| Boyut: | Özel Boyut |
| Malzeme: | Polyester+UV kaplama |
Dikey Yatay Hava Koşullarına Dayanıklı Panjur, Alüminyum Hava Panjuru Güneş Kontrolü
| fonksiyon: | Güneş kontrolü, Havalandırma, Su Geçirmez, Dekorasyon, Enerji Tasarrufu, İç Mekan Aydınlık Çevre Kor |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Bıçak genişliği: | 88mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Louvre Havalandırma PVDF Kaplama Işıklık Çatı Sistemi
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
6063 T5 3.0mm Toz Boya Louvre Işıklık Çatı Sistemi
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| fonksiyon: | Güneş kontrolü, Havalandırma, Su Geçirmez, Dekorasyon, Enerji Tasarrufu, İç Mekan Aydınlık Çevre Kor |
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
PVDF Kaplama Panjur Çatı Sistemleri Ayarlanabilir Dış Cephe Manuel Kontrol
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Yüklemek: | Dikey yatay |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| fonksiyon: | Güneş kontrolü, Havalandırma, Su Geçirmez, Dekorasyon, Enerji Tasarrufu, İç Mekan Aydınlık Çevre Kor |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |


