Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminum alloy pergola ] eşleşme 337 Ürün:% s.
Güneş Yağmur Koruması Geri Çekilebilir Tente Dış Mekan Güneşlik Pergola 3 - 5 Yıl Garanti
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
PVC Kumaş Geri Çekilebilir Tente Yan Ekran Alüminyum Özelleştirilmiş Açık Güneşlik Gazabo
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Aerofoil Alüminyum Geri Çekilebilir Panjurlu Çatı Sistemleri Bina Cephe Işık Kontrolü
| ad: | Aerofoil alüminyum geri çekilebilir panjurlu çatı sistemi bina cephe ışık kontrolü |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Yatay Alüminyum Güneşlik Panjurları, Louvre Güneşlik Sistemleri Sabit Elektrikli El Kitabı
| ad: | Yatay alüminyum aerofoil güneşlik panjuru sabit elektrikli manuel kontrol |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Thckness: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| renk: | Herhangi bir RAL veya PANTONE veya özelleştirilmiş, Tahıl, Bambu |
| Kontrol: | Uzaktan / Manuel kontrol |
Aerofoil Alüminyum Dikey Geri Çekilebilir Panjur Çatı, Ayarlanabilir Panjur Çatı
| Malzeme: | Alüminyum alaşım, 6063-T5 |
|---|---|
| İsim: | Aerofoil alüminyum geri çekilebilir panjurlu çatı sistemi bina cephe ışık kontrolü |
| Tasarım: | Bedava |
| Bıçak Genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0~3.0mm |
Film Kaplama Geri Çekilebilir Panjurlu Çatı Sistemleri Ticari Özel Renk
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
SUNC 3x3m Duvara monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Rüzgar Geçirmez Güneş Koruması
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Duvar Tipi Alüminyum Pergolalar |
| Renk: | Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvar Tipi Alüminyum Pergolalar |
| Oda Alanı: | Bahçe binası, Açık |
430 Gümüş Işıklık Panjur Sistemi Toz Boya Suya Özel Renk
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Ürün adı: | Dış duvar 430 gümüş Aeroscreen beyaz alüminyum ışıklık panjur sistemi cephe mimari güneş kontrolü |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
SKS90 Alüminyum Açılır Kapanır Panjurlu Çatı Sistemleri Mimari Güneş Kontrolü
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| ad: | SKS90 alüminyum açılır kapanır panjurlu çatı sistemi mimari güneş kontrolü |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Led Işıklı Alüminyum Geri Çekilebilir Tente Özel Ekran Pergola
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


