Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminum alloy pergola ] eşleşme 337 Ürün:% s.
Ayarlanabilir Aeroscreen Perde Duvar Panjurları Alüminyum Mimari Güneş Kontrol Sistemi
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Ürün adı: | Ayarlanabilir Aeroscreen alüminyum giydirme cephe panjurları mimari güneş kontrol sistemi |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
PVDF Kaplama Alüminyum Güneş Panjurları 250 Aeroscreen Mimari Özel Renk
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Ürün adı: | 250 Aeroscreen alüminyum güneşlik panjurları mimari güneş kontrol sistemi |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
Aeroscreen Dış Hava Panosu Alüminyum Alaşımlı 6063-T5 Dekorasyon Havalandırma Havalandırması
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
|---|---|
| renk: | Herhangi bir RAL veya PANTONE veya özelleştirilmiş, Tahıl, Bambu |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
Bahçe için 4x3m Suya Dayanıklı Manuel Panjurlu Pergola Alüminyum Açık Gazebo
| Ürün Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*3 M, özelleştirilmiş boyut desteği |
3x3m Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Özelleştirilmiş Gery Açık Bahçe Binası
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı manuel alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Su Geçirmez Duvara Monte Manuel Panjurlu Pergola |
| Boy: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M, özelleştirilmiş boyut |
4x4m 4x3m 3x3m Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Gery Açık Bahçe Binası
| Pergola Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı alüminyum Pergola |
| Renk: | Gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M manuel panjurlu pergola |
Özel 4x4m 4x3m Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Açık Bahçe Binası Su Geçirmez
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M, özelleştirilmiş boyut |
4x4m 4x3m Siyah Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Açık Bahçe Bina Gazebo
| Pergola Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | Siyah Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M, özelleştirilmiş boyut |
180km/H Rüzgar Direnci Tente Panjur Katlanır Çatı Gazebo
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Özel 4x4m Duvara Monte Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Açık Bahçe Binası
| Pergola Öğesi: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Renk: | beyaz,siyah,gery Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Duvara Monte Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3*3 M,6*3M alüminyum pergola |


