Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminum alloy pergola ] eşleşme 337 Ürün:% s.
Alüminyum Motorlu Gazebo Bioklimatik Panjurlu Çatı Pergola OEM
| İsim: | Dış Mekan Motorlu Alüminyum Pergola Suya Dayanıklı Panjurlu Çatı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru: | Kemerler, Çardaklar, Bahçe Pergolaları |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| alüminyum kalınlığı: | 2.0mm-3.0mm Bahçe Biyoklimatik Alüminyum Pergola |
| Çerçeve Bitirme: | Elektrostatik toz boyalı |
Duvara Taşınır mı Ya Daşınmaz mı Seçim Sizindir
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
|---|---|
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Görev: | Yağmur geçirmez, su geçirmez alüminyum pergola |
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
Kurulum Özgür duruşlu veya duvara monte edilebilir ayarlanabilir pergola PVC yelken bitirme ile
| Operasyon: | Motorlu |
|---|---|
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Alüminyum Alaşımlı Geri Çekilebilir Tente Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente
| ad: | Led Işıklı Gazebo ile Suya Dayanıklı PVC Geri Çekilebilir Veranda Tente |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Kumaş: | polyester 850g/sn.qm |
| Yelken malzemesi: | PVC |
| Ek Özellikler:: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
Büyük ölçekli proje inşaatı Alüminyum Alaşımlı Geri Çekilebilir Panjurlu Çatı Sistemleri Aeroscreen Dekorasyon
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| ad: | Aeroscreen alüminyum alaşımlı açılır kapanır panjurlu çatı sistemi mimari cephe uygulaması |
Alüminyum Alaşımlı Panjurlu Veranda Çatı Sistemi 1.0 - 3.0mm Kalınlık Dikey / Yatay Kurulum
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| ad: | Aeroscreen alüminyum alaşımlı açılır kapanır panjurlu çatı sistemi mimari cephe uygulaması |
PVDF Kaplama Çalıştırılabilir Panjur Çatı Sistemi Alüminyum Alaşımlı Konut Kamu
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| Yüklemek: | Dikey yatay |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
Dikey Alüminyum Güneşlik Panjurları Aerofoil Sabit Elektrikli Manuel Kontrol
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| ad: | Dikey alüminyum aerofoil güneşlik panjuru sabit elektrikli manuel kontrol |
| Kaplanmış: | Toz Boya, PVDF Kaplama, Polyester Kaplama, Eloksal, Kaplama, Isı Transfer Baskı, Film Kaplama |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
Su geçirmez Bahçe Tasarımı Alüminyum Pergola İç ve Dış Alanlar için
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Uzaktan kumanda ve ev entegrasyonu ile akıllı alüminyum pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |


