Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminium pergola ] eşleşme 458 Ürün:% s.
Modern Motorlu Pergola Alüminyum Bağımsız Kurulum Düzenlenebilir Louver Çatı
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
Düzenlenebilir Louvers ile Özel Alüminyum Motorlu Pergola
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
Bahçe ve açık yüzme havuzu için su geçirmez rüzgar geçirmez motorlu alüminyum pergola
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
Uzakdan kumanda ve akıllı ev entegrasyonu ile özel boyutlu alüminyum geri çekilebilir pergola
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Bahçe Tasarımı için Beyaz Yüzme Havuzu Motorlu Alüminyum Pergola
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
Katlanabilir çatımızla çok yönlü açık hava alanı, geri çekilebilir pergola ve LED ışığı
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |
| Yelken bitirme: | PVC pergola |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
Alüminyum Motorlu Panjurlu Pergola Çatı Setleri Suya Dayanıklı Gazebo Patio Çatı
| Ürün Öğesi: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | siyah beyaz ; gery; kahverengi; özelleştirilmiş |
| Boyut: | 10" X 12" ;12" X 12" ; 10" X 10"; Özelleştirilmiş Szie |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |
Düzenlenebilir Çatılı Çatı Motorlu Alüminyum Pergola 6063 T5
| Öğe: | pergola verandası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Beyaz, siyah, kırmızı, kahverengi, özel boyut |
| Ürün Boyutu: | 5X3m , 3X4m , 4X4m ; 5X3m, 3X4m, 4X4m; Customized Szie Özelleştirilmiş |
| Tarzı: | açılır pergola |
Elektrikli Alüminyum Alaşımlı Pavilyon Avlu Çatısında Villa Terası Alüminyum Pergola Louver
| Ürün Öğesi: | Açık pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 10" X 12" ;12" X 12" ; 10" X 10"; Özelleştirilmiş Szie |
| Tarzı: | Motorlu panjurlu pergola |
Kurulum Özgür duruşlu veya duvara monte edilebilir ayarlanabilir pergola PVC yelken bitirme ile
| Operasyon: | Motorlu |
|---|---|
| Ürün: | Geri çekilebilir Çatı Pergola |
| Kurulum: | Çözümlü veya duvara monte edilmiş |
| Yüzey Tedavisi: | Toz kaplama, Anodik Oksidasyon |
| Eklenen Özellikler: | LED Işık Şeritleri/Kolay Montaj |


