Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminium pergola ] eşleşme 458 Ürün:% s.
PVDF Kaplama Panjur Çatı Sistemleri Ayarlanabilir Dış Cephe Manuel Kontrol
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Yüklemek: | Dikey yatay |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| fonksiyon: | Güneş kontrolü, Havalandırma, Su Geçirmez, Dekorasyon, Enerji Tasarrufu, İç Mekan Aydınlık Çevre Kor |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
Dış Tavan Panjur Güneşlik Sistemleri 1000 - 6000mm Bıçak Açıklıklı Motorlu Kontrol
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum6000 serisi |
| tasarlamak: | Bedava |
| Kontrol: | Motorlu |
| şekil: | hava folyosu |
Alüminyum Alaşımlı Panjurlu Veranda Çatı Sistemi 1.0 - 3.0mm Kalınlık Dikey / Yatay Kurulum
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı,6063-T5 |
|---|---|
| Uygulama: | Kamu,Konut,Ticari,Okul,Ofis,Hastane,Otel,Havaalanı,Metro,İstasyon,Alışveriş Merkezi,Mimari Yapı |
| Bıçak genişliği: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Kalınlık: | 1.0 ~ 3.0 mm |
| ad: | Aeroscreen alüminyum alaşımlı açılır kapanır panjurlu çatı sistemi mimari cephe uygulaması |
Kendi Kendini Temizleyen Kokusuz Motorlu Karartma Akıllı Ziptrak Pvc Panjur
| ad: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Track Dış Mekan Perdesi |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
SGS Balkon Ofis Pencere Elektrikle Çalışan Fermuarlı Panjur
| ad: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Track Dış Mekan Perdesi |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Intertek Rüzgar Geçirmez Polyester Pille Çalışan Pencere Fermuarlı Panjur
| ad: | Teras Güneş Gölgeleme Motorlu Zip Track Dış Mekan Perdesi |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Zip Track Yıldızları DIY veya Profesyonel Kurulum Karanlık Ticari ve İşletme Çevreleri İçin Geri Çekilebilir Pencere Tedavileri
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
|---|---|
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Installation: | DIY Or Professional |
| Product Type: | Window Covering |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
Elektrikli rulo panjurları, sivrisineklere karşı zekice, rüzgar geçirmez villalar, güneş panjurları.
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
|---|---|
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Installation: | DIY Or Professional |
| Product Type: | Window Covering |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |


