Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminium pergola ] eşleşme 458 Ürün:% s.
Dış / bağımsız motorlu su geçirmez alüminyum pergola uzaktan kumanda ile
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
Akıllı uzaktan kumanda Alüminyum Pergola Su geçirmez Rüzgar geçirmez Motorlu
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Uzaktan kumanda ile motorlu alüminyum pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
Uzaktan kumanda ile Akıllı Alüminyum Pergola Özel Renkli
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
3x3m Dış Mekan Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola Rüzgar Geçirmez Güneş Koruması
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı Pergola |
| Renk: | Siyah, Gri, Beyaz |
| Özellik1: | Güvenli ve Taşınabilir |
| Özellik2: | ÇEVRE DOSTU, Yenilenebilir Kaynaklar |
4x4m Ayarlanabilir Manuel Panjurlu Pergola Su Geçirmez Çatı Alüminyum Gazebo
| Kalem: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün Rengi: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş |
| Çatı Tipi: | hardtop |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
3x4m Motorlu Alüminyum Panjurlu Çatı Led Işık Kemirgen Korumalı Yüzme Havuzu
| Öğe: | Alüminyum Pergola Dış Mekan |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı pergola |
| Renk: | gri, siyah, beyaz, özelleştirilmiş Motorlu Alüminyum Pergola |
| İşlev: | Su geçirmez, güneşlik, yağmur üretimi alüminyum pergola |
| Özellik: | Kemirgen Korumalı, Rot Korumalı Motorlu Alüminyum Pergola |
5m X 3m Açık Motorlu Alüminyum Pergola Veranda Çatı Örtüsü Su Geçirmez Bahçe Gazebo
| Öğe: | panjurlu pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | Motorlu panjurlu pergola |
Yüzme havuzunda ve bahçe tasarımında duvara monte edilmiş kurulum için gri motorlu alüminyum pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
Dış Oda Alanı Motorlu Alüminyum Pergola 3x3m Su geçirmez Rüzgar geçirmez
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |


