Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ customized aluminium pergola ] eşleşme 458 Ürün:% s.
Duvarlı Alüminyum Çekici Pergola Dış mekan için su geçirmez ve rüzgar geçirmez
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
Bahçe Alanı Yuvarlak Çubuk Akıllı Ev Entegrasyonu ve Uzaktan Kumanda Sistemi İçin Alüminyum Pergola
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
|---|---|
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
Özel Boyutlu Alüminyum Bahçe Araçları Bahçe Gereksinimleri için Mükemmel
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Bahçeye Özel Motorlu Alüminyum Pergola Duvara Monte
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
Beyaz Motorlu Alüminyum Pergola Duvara monte edilmiş veya uzaktan kumanda ve akıllı ev entegrasyonu ile bağımsız
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
Ofis Alanlarındaki Dış Mekanlar İçin Nihai Çözüm Alüminyum Pergola
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
|---|---|
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
3x6m Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Açık Suya Dayanıklı Bahçe Binası Gazebo
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah , Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3x3m, 3x6m özelleştirilmiş boyut |
4x4 Motorlu Alüminyum Açık Pergola, Taraflı Veranda Panjurlu Bahçe Pergola
| Öğe: | panjurlu çatılı pergola |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6063 T5 |
| Renk: | Parlak Gümüş Trafik Beyaz ile Koyu Gri ve RAL Renk Numarasına Göre Özelleştirilmiş Renk |
| Boyut: | 5m x 3m alüminyum pergola |
| stil: | kenarlı pergola |
Dış Alüminyum Pergola Su geçirmez Rüzgar geçirmez Uzaktan Kumanda Sistemi Duvara monte edilmiş veya bağımsız
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
|---|---|
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
Akıllı Ev Uyumlu Motorlu Pergola Duvar Montajı ile Hava Duruma Karşı Alüminyum Pergola
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
|---|---|
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan Pergola |
| Ürün Öğesi: | alüminyum pergola |
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |


