Tüm ürünler
-
BRUNO BiaginiÜrünün kalitesi ve modeli benim favorim. -
Maria GravdalGüvenilir bir fabrika! -
Marta Jimenez PedersenKalitesi çok iyi, hayalimdeki pergola, kurulumu kolay ve tam otomatik kullanımı da rahat
İlgili kişi :
Jessie
Telefon numarası :
15317096971
WhatsApp :
+8615317096971
anahtar kelimeler [ motorized garden aluminium pergola 4000mm ] eşleşme 176 Ürün:% s.
3x6m Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola Açık Suya Dayanıklı Bahçe Binası Gazebo
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah , Beyaz Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 4*4 M, 4*3 M ,3x3m, 3x6m özelleştirilmiş boyut |
Motorlu Alüminyum Pergola Dışarıdaki Rahatlık için Gri
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
Uzaktan kumanda ve ev entegrasyonu ile akıllı alüminyum pergola
| oda alanı: | Açık, Ofis, Yüzme Havuzu; Bahçe |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Uzaktan Kumanda/Akıllı Ev Entegrasyonu |
| Pergola Rengi: | Gri, Siyah, Beyaz, Özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
Uzaktan kumanda ile özelleştirilebilir su geçirmez alüminyum pergola
| Uygulanabilir Sahne: | Dış Mekan;Bahçe Tasarımı |
|---|---|
| Özel Boyut: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, özelleştirilmiş |
| Kurulum: | Duvara monte / Bağımsız |
| Ürün Öğesi: | Alüminyum Pergola |
| Ürün özelliği: | Suya Dayanıklı Rüzgar Geçirmez Alüminyum Pergola |
10' × 13' Alüminyum Dış Mekan Panjurlu Pergola Güverte Bahçe Veranda Gazebo Ayarlanabilir Çatılı
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün Rengi: | gri, özelleştirilmiş Manuel Panjurlu Pergola |
| Boyut: | 10' × 13' Manuel Panjurlu Pergola |
| Çatı Malzeme Detayları: | Çelik Panjur |
10' × 10' Ayarlanabilir Hardtop Manuel Panjurlu Pergola Dış Mekan Veranda Güneşlik Barınağı
| Ürün adı: | Manuel Panjurlu Pergola |
|---|---|
| Malzemeler: | Alüminyum Alaşımlı Manuel Panjurlu Pergola |
| Özel renk: | Siyah, özelleştirilmiş Manuel Panjurlu Pergola |
| Özellik: | Dış Mekan Alüminyum Manuel Panjurlu Pergola |
| Ürün boyutu: | 10' × 10' özelleştirilmiş Manuel Panjurlu Pergola |
Pergola Kanopi için OEM Alüminyum Alaşımlı Motorlu Ziptrak Panjur
| ad: | Pergola Kanopi Restoran Balkon için Rüzgar Geçirmez Güneş Gölgeleme Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Alüminyum Çatı Pergola Motorlu Panel Panjur Rüzgar Geçirmez
| ad: | Pergola Kanopi Restoran Balkon için Rüzgar Geçirmez Güneş Gölgeleme Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Açık Pergola İçin Alüminyum Alaşımlı Suya Dayanıklı Motorlu Zip Parça Panjur
| İsim: | Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Canopy Restaurant Balkon, Dış Mekan |
| Renk: | Çeşitli Beyaz, bej, gri, keten, kahverengi, siyah vb. |
| Boy: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |
Dış Balkon Fermuarlı Panjur Alüminyum Alaşımlı Rüzgar Geçirmez Stor Perde
| ad: | Pergola Kanopi Restoran Balkon için Rüzgar Geçirmez Güneş Gölgeleme Zip Parça Panjur |
|---|---|
| Uygulama: | Pergola Kanopi Restoran Balkon Rüzgar Geçirmez Yan Perde |
| renk: | Çeşitli |
| boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kumaş: | Polyester+UV kaplama |


